Állásajánlatok

LANDMANN az egyik piacvezető vállalat a grill készülékek, tartozékok és kerti bútorok piacán. Ez a tartós siker közvetlen kapcsolatban áll munkatársaink képességeivel és elkötelezettségével

A LANDMANN vállalati kultúrája, a lapos vállalati hierarchia, a rövid döntési folyamatok és nyitott kommunikáció teljes körű elkötelezettséget igényel munkatársainktól. Ha szakértelmével, gyakorlatával és képességeivel szeretne csapatunkhoz csatlakozni, kérjük olvassa el milyen lehetőségeket kínálunk.

Értékesítési asszisztens munkatársat keresünk

Feladatai:
  • NAV adminisztrációs felületek és rendelések kezelése, követése
  • Tételek rögzítése a számlázó programban, árak és mennyiségek ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, segítségnyújtás a kereskedelmi folyamatok zökkenőmentes lebonyolításához

Elvárásaink:
  • Minimum középfokú végzettség (kereskedelmi végzettség előny)
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó szervezőkészség és teherbíró képesség
  • Kitünő kommunikációs készség a partnerekkel

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal és dinamikus csapatban történő munkavégzés
  • Barátságos környezet és családias légkör
  • Légkondicionált, modern iroda

Ha úgy érzi elvárásainknak megfelel és a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, akkor önéletrajzát és motivációs levelét a következő mail címre juttassa el: szoboszlai@landmann.de